Publikuar: Sht 26 2022 07:24

Shitet shpia 264 m2 Milloshev

Publikuar: Sht 26 07:24
Shikime: 125

. Shite 12 shtepia me nga 264m^2 banim ne nje trull me 3.5 ari. Shtepiat e gjinden ne millosheve, 5 minuta ne hyrje te prishtines. shtepiat jan te ndertuara moderne dhe me nje kualitet te lart, si dhe me plan dhe me leje nga komuna.

Shtepia posedon:

Kati i par: sallon me kuzhin, dhom te gjumit, banjo, garazhd dhe nje taras

Kati i dyt: 4 dhoma gjumi (3 dhoma e kan ka nje ballkon, nje dhom e ka nje banjo ekstra), nje banjo te perbashkt (= 3 banjo ne nje shpi)

Oborri ka gjelbrim dhe nje sistem te uijtjes automatik. Shtpiat gjinden ne nje Lagje te qet me nje rrug private. Per meshum me kontaktoni ne viber ose dhe ne WhatsApp +436766142251 ose +436504514594.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione