Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 16 2022 02:55

(SHITET) SHTËPI në lagjën Priam Village - Veternik

Publikuar: Gush 16 02:55
Shikime: 1713
Shitet Shtëpia moderne - komode në lagjën Priam Village, zona e Veternikut. 2-Katëshe. Sipërfaqja: (190m²).

Renditja:

Përdhesa

- Qëndrim ditor

- Kuzhinë dhe Tryezari

- Koridor

- WC

- Depo

- Garazha

Kati i parë

- 3 Dhoma Gjumi

- 2 Banjo

- Koridor

- Ballkon

Në afërsi të Lagjes Priam Village së shpejti do të filloj ndërtimi i shkollës, ambulantës dhe kopshtit për fëmij. Lagjja është projektuar asisoj që të jetë lagje me standarde të larta, kamera siguri, hapësirë të këndeve të lojërave dhe atyre sportive etj..

- Çmimi me marrëveshje (mundësi e kompenzimit edhe veturë).

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ [email protected]
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Përshkrimi i linkut

KOSOVA REAL ESTATE

- Banesa

- Shtëpi

- Lokale 

- Troje

- Qiradhënie

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +38344108703
E-mail: ✉ [email protected]
E-mail: ✉  [email protected]
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

- Banesa

- Shtëpi

- Lokale 

- Troje

- Qiradhënie

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +38344108703
E-mail: ✉ [email protected]
E-mail: ✉  [email protected]
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Prishtinë +38344108703

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione