Publikuar: Gush 10 2022 09:32

Shitet shtëpi/villla luksoze rreth 350m2

Publikuar: Gush 10 09:32
Shikime: 627
Kodi 0065

Shitet shtëpi/villla luksoze rreth 350m2, afër Hotel Mansion Prishtinë. Shtëpia ka 4.5 ari truall, oborr dhe kopsht të rregulluar për mrekulli, pusin/bunarin që garanton ujë 24 orë, dyert elektrike dhe me komandë nga brenda, sistem alarmi. Orientimi jug-lindje që do të thotë gjatë gjithë kohës me diell të dëpërtueshëm brenda. Shtëpia/villa ka në përbërje të sajë:

Kati 1:
*Sallon me galeri
*kamin
*kuzhinë moderne
*tryezari
*dhomë për qendrim ditorë
*dhomë për pushim ditorë
*2 wC
*1 banjo
*garazhë

Kati 2:
*3 dhoma gjumi
*2 banjo/WC
*ballkon

Bodrumi:
*kuzhinë verore
*dhomë
*wc
*depo për për pelet/briket/dru

Për më shumë oferta vizitoni web faqen tone në facebook:
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione