Shitet shtepia 2.6 ari ne Mati 1!DELTA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia dy-kateshe e shtrire ne 2.67 ari truall ne rrugen Ndue Perlleshi lagjja Mati-1 . Shtepia posedon 4 dhoma gjumi, kuzhine me sallon, korridor, dy banjo, nje garzah dhe oborr te madh.Zone e qete banimi e rrethuar me gjelberim, dokumentacioni i rregullt.Çmimi sipas marrveshjes.
Kontakti:044 556 777---049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim