Shitet shtepia 202m2 ne lagjjen Qershia

180 000 EUR

Shitet nga: Lokal 29 Maj 03:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Ofrohet per shitje shtëpia ne dalje te Prishtines ne lagjjen "Qershia"Shtëpia e tipit C me madhesi prej 200m² e cila ofron gjithçka që duhet për një jetesë afatgjate dhe komode.Shtepia është e organizuar në: Në katin e 1 (parë) ka parahyrje, sallon me kuzhinë, kamin, wc, garazhë. Ndërsa në katin e 2 (dytë) ka korridor, 4 (katër) dhomë gjumi, ku njëra dhomë ka edhe banjo, depo, banjo, 2 (dy) terasa.Lagjja do të jetë e tipit të mbyllur, me 130 shtëpi, çerdhe, terrene sportive, qasje me rrugët kryesore dhe rreth-rrotullim, kamera, hyrje të kontrolluara, mirëmbajtje për shtëpinë dhe për lagjen.Çmimi me marrëveshje. Kontakti☎️044 556 777--049 157 113--049 445 711
Leaflet
Në fillim