Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 27 2022 01:14 Duke shikuar aktualisht: 1

Shitet Shtepia 3 Katëshe 300m2 me 3 Ari Truall Arbëri

EUR

Publikuar: Qer 27 01:14
Shikime: 346
Duke shikuar aktualisht: 1
Shitet shtepia 3 katëshe me 3.18 Ari Truall me 300m2 në Arbëri Dragodan (te Furra Shekulli).

Renditja:

Kati Përdhese: ka Sallon me kuzhine 1 dhomë gjumi banjo ballkon, shpajz dhe koridor. dhe oborri.
Kati 1-rë ka Sallon me kuzhine 1 dhomë gjumi banjo ballkon me 50m2, shpajz dhe koridor.
Kati 2-të ka 3 dhoma gjumi banjo 2 ballkona 2 shpajza dhe korrodor.

Shtepia Shitet komplet e mobiluar, shum zone e qet për banim, ka oborr, parking per vetura, shtepia ka 2 hyrje, secili kat i ndar ne hyrje te veqant.

Me Flet poseduse.

Çmimi: 550.000€. I negocjushëm.

+383/ 44245454 (VIBER).
044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Përshkrimi i linkut

Kosova Immobilien

Kosova Immobilien
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione