Shitet SHTËPIA e Legalizuar në Prishtinë

0 EUR

Shitet nga: Art Patundeshmeri Dje 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
KODI: A-025

▶️ Shitet shtëpia e veçantë në Prishtinë/Veternik/
Lagja"Tefta Tashko"
➡️ Orientimi Jug-Lindje
▶️ Shtëpija është e Legalizuar
▶️ Sip. 330 m2
▶️ Trolli: 3.70 ari
▶️ Trotuaret e shtruar me gurë natyral
▶️ Furnizim 24h me ujë (ujësjelkesi+bunari+rezervuari
1000 litra)
▶️ E ndërtuar me materialet më kualitative
▶️ Organizimi:

1️⃣ BODRUM

➡️ Një dhomë e madhe (20m2) e përshtatshme
për rekreacion
➡️ Depo
➡️ Hapsira e veçantë në të cilen është e vendosur
nxemja qëndrore
➡️ Garazha

2️⃣ KATI PËRDHES

➡️ Dhoma e ditës (40 m2)- dy dhoma standarde
të bashkuara+ Kamini
➡️ Tarasa në të cilën ka çasje nga dhoma e ditës
➡️ Banjo +WC
➡️ Kuzhina
➡️ Tryezaria në hapsirë të veçantë

3️⃣ KATI I PARË

➡️ Tri (3) dhoma gjumi-njëra me garderobë dhe
banjo-WC të veçantë
▶️ Dy (2) banjo
➡️ Secila dhomë ka dalje në tarasë
➡️ Bibloteka
➡️ Banjo+WC

⏩ Çmimi me MARRËVESHJE
⏩ Për një pjesë të çmimi, pranojmë kompenzim
banesë në Prishtinë në lokacionet: Mat (rruga "A"
, Rruga "C", Kalabri (afër hekurudhës), Fushë Kosovë
(Ndërtim i "Arditi Group", "Çami Construction",
"Model Sllovenia).▶️ Për më shumë informata dhe/ose për t'lenë termin
për ta vizituar shtëpinë, mund t'na kontaktoni në:

📞 + 383 45 166 060 (Viber, Whatsup)
📧 art.patundëshmëri@gmail.com
.
Art Patundeshmeri
  Online
045166060
Leaflet
Në fillim