Shitet shtepia-Ekskluzivisht për Spital/Ordinancē

150 000 EUR

Shitet nga: FatonGerguri 18 Dhj 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Shitet shtëpia me ndërtim të vrazhdte e Dizajnuar për Spital/Ordinancë Mjekësore , Biznes Ekskluziv apo edhe Banim Ekskluziv me mundësi të instalimit të Bazenit në katin Sipër të 3-të!
Shtëpia ka ndërtim të jashtëzakonshëm statik dhe është në Lokacion jashtëzakonisht të mirë - Përballe Spitalit OTRILA!

LOKACIONI:
Rruga në dalje të Prishtinës ,Çagllavice, kalohet AutoSalloni Alberti, aty ku janë AutoSallon Ridi dhe Endriti, aty janë edhe dy Spitale përshirë Spitalin OTRILA, ndëra Objekti që ne e shesim është mu përballë Spitalit OTRILA.

Na kontaktoni në VIBER: + 4527598608
FatonGerguri
+45 27598608
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione