Shitet Shtepia luksoze

Shpallja e kompanisë Shitet nga: GeoFIX 10 Shk 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitete shtepia luksoze ne lagjen qendressa ne veternik

-Dhom dite
-Kuzhin
-3 dhoma te fjetjes
-1 dhoma te fjetjes+banjo dhe garderoba
-3 banjo
-2 terasa
-Garazhd

Tel: (Viber)+377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber +377 45 663 660
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Leaflet
Në fillim