Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 02 2022 10:59 Duke shikuar aktualisht: 1

Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë

Publikuar: Korr 02 10:59
Shikime: 1623
Duke shikuar aktualisht: 1
Kodi 0124

Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë

•Shtëpia gjendet ne lagjen “Tefta Tashko” p.n (ish
lagja “Janina”) ne Veternik, 300 m prapa Qendrës
Tregtare “Grand Store”.
•Shtëpia është e Re (është ndërtuar ne Vitin 2012).
•Sipërfaqja neto e shtëpisë: 310 m2;
• Sip. e trollit: 3.70 Ari;

Te dhëna tjera për shtëpinë:

KATI PËRDHES
•Dhoma e ditës, 40 m2/ gjendet ne katin përdhes.
Është e pajisur me dy pale ulëse moderne (3x2x1),
TV kabllovik, Kamine, dhe ka dalje ne tarrace.
•Kuzhina moderne, e pajisur me te gjitha elementet.
•Tryezaria ne hapësire te veçante (mundësia e
çasjes nga korridori dhe nga kuzhina).
•Banjo me sip. 3 x 2 m (ne te cilën gjendet edhe
lavatriqja);
•Tarasa me mbuloje (ne te cilën ka dalje nga dhoma e ditës si dhe nga kopshti), me ulëse moderne (3x2x1), shume te përshtatshme për ndeje dhe relaksim;

KATI I PARË
•Tri (3) dhoma gjumi (secila me tarrace)
•Dy banjo (ne njërën ka qasje drejtpërdrejtë nga
dhoma e gjumit).
•Garderoba;
•Biblioteka;

BODRUMI:
•Një dhome (20 m2);
•Depoja;
•Një hapësire e ndare ne te cilën është e vendosur
nxemja qendrore;
•Garazha ( me nxemje).

TE DHENAT TJERA:
•Dyshemeja e shtruar me parket te klasit te pare;
•Nxemja Qendrore me Pelet;
•Furnizim 24 h me uje nga ujësjellësi i qytetit/ Depo 1 000 litra Pusi (Bunari)
•Një hapësire shtese për parkim te automjetit.
•Sip. e jashtme (stazat) dhe hapësira për parkim e shtruar me gurë te gdhendur,
•Kopshti me bare dhe pisha;
•Oborri i rrethuar me gilindera (pjesa e pasme me muri).
•Sigurimi me Alarm;

Çmimi:
•Sipas Marrëveshjes.
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione