Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 07 2022 02:00

Shitet Shtepia ne Bregun e Diellit

Publikuar: Korr 07 02:00
Shikime: 3670
Shiten dy shtepi të ngjitura njera me tjetren me plan te njejt, dy shtepit kan mbi 500m2 (P+2) si dhe lokali 80 m2, tok 4.25 ari
Shtepija gjendet në Bregun e Diellit.
Shtëpija ndodhet në një lokacion shumë të mire për banim, posedon parking, afer shkollës fillore “Ismail Qemaili ” dhe ka qasje të shpejtë ne qytet. dokumentacion te kompletuar dhe shitet komplet e mobiluar.

Shtepija ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|3Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Podrum
|2 Ballkonal
Agjensioni për Patundshmëri:
Prime Kosovo Real Estate

Numri kontaktues
mobile: +38344174550 (Viber & WhatsApp )
Instagram: https://instagram.com/primekosovo
e-mail: primekosovorealestate@gmail.com
Përshkrimi i linkut

Prime Kosovo

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
44174550

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione