Published: Shk 04 2023 02:25

Shitet shtëpia në Dragodan afër Amadeus

EUR

Published: Shk 04 02:25
Views: 203
Shitet shtëpia në lagjen Dragodan afër restorant Amadeus, shtëpia gjindët në një pozit shumë të mirë afër qendres 5 min ecje këmbë, shtëpia posedon 3 kate banimi , secili kat nga 100m² dhe ka truall 3 ari vend , shtëpia është e banushme dhe me dokumebtacion të rregullt përkthehet menjëher .
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
203
046808000

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information