SHITET SHTËPIA NË DURRËS

100 000 EUR

Shitet nga: NAS 09 Tet 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Shitet shtëpia në Durrës më saktësisht në Kodra Rapaj përball Hotel Adriatikut në koder, 10min. larg nga plazhi.
Shtëpia është 1 katëshe me podrum dhe ka nje sipërfaqe prej 110m2 dhe ka këtë renditje :
2 Dhoma gjumi
Sallon me kuzhinë
Banjo dhe
Korridor
Po ashtu ka 5 ari truall dhe fletë poseduese.
Çmimi:100.000

Na kontaktoni në:
+38345613007
+38349670007
Leaflet
Në fillim