Shitet shtepia ne Kalabri(ish Emshir)

0 EUR

Shitet nga: Arian Mehmeti 23 Gush 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shitet shtepia dy kateshe ne Kalabri,(ish Emshir).
Kati i pare ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine ,banjo,korridor;
Kati i dyte:
-3 dhoma te gjumit,banjo dhe nje ballkon.
Shtepia gjendet ne vend te qete per familjare, qe duan ajrin e paster.
Ka te gjithe infrastrukturen komplet ,si rrugen,ujin e kanalizimin.
Shtepia eshte ne emrin tim personal dhe mund te perkthehet menjehere tek bleresi.
Per me shume info kontaktoni ne nr:043711311
Çmimi me mareveshje
Arian Mehmeti
043711311
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione