Shitet shtepia ne Kolovicë te re

150 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me qira afer qendres te "Sllovenia Sport" 250 EUR
Banesë në shitje në Arbëri, afër komunës së re 1 100 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Qendër 500 EUR
Banese me QIRA perballe Hotel "Grand" 220 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shitet shtepia ne Kolovicë te re, me siperfaqe prej 200m2 dhe oborr 4 ari, e gatshme per banim.
Cmimi:150.000 euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Leshohet banesa me qira ne Aktash afer OSBE 400 EUR
Banesë me QIRA në Bregun e Diellit te "Standardi" 250 EUR
Shitet banesa ne Qender, rr."Hajdar Dushi" 180 000 EUR
Banesë me qira në rrugën B, te Dërvisholli 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione