Shitet shtepia ne L. Qendresa Veternik !DELTA

185 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 18:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shitet shtepia ne " Lagjen Qendresa " ne Veternik (mbrapa Bau Market) ne Prishtine

Shtepia ka 250 m² | Parcela eshte 3.9 ari, Kati i pare : Dhoma e dites (sallon) + kuzhine + dhome e fjetjes + banjo, Kati i dyte : 3 dhoma te fjetjes + 1 garderobe + 1 banjo, Kati 3 : Pjesa nen kulm ( e pa renovuar me nivelizim ). Shtepia eshte e mobiliuar dhe gjindet ne " Lagjen Qendresa " qe eshte nder lagjet me te mira ne perferi te Prishtines me te gjitha kushtet infrastrukturore.
Shtepia eshte me leje dhe eshte e banueshme. Lagja ka market 100m afersi, dhe gjindet afer Bau marketit 500 m , Meridian 600 m, Grandstore 700m. Shtepia ka cmim 185,000 € euro cmim I negociueshem dhe mund te behet nderrim me banesa.

Kodi: 3525
Per me shume informata na kontaktoni:
049 445 711, 049 157 113, 044 556 777
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38349157113
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes moderne ne shitje ne Arberi (MiniMax) !DELTA 52 000 EUR
Banes me qira ne Bregun e Diellit 260 euro !DELTA 260 EUR
Banes me qira 85m2 te Standardi-Bregu i Diellit!DE 300 EUR
Ofrohet Banesa Me Qira  80m2 Ne Rrugen C !DELTA 260 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione