Shitet Shtepia ne Lagjen Avenue 23

300 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ora Patundshmëri Sot 10:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ora Patundshmëri
Leshohet Lokali me Qira tek Bragu i Diellit 1000€/Muaj 1 000 EUR
Shitet Toka në Llapllasellë - Graçanicë 1.125 Ha. 3 500 EUR
Lëshohet Banesa me qira në Bregun e Diellit 200 EUR
Leshohet Zyre me Qira ne Arberi(Dragodan) 350 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shtëpia gjendet në lagjen Avenue 23, lagjen kjo e ndërtuar nga kompania e ndërtimit A&F Group e cila është ndërtuar me standarde të larta me prioritet të ndërtimit për një jetë sa më të qetë e në afërsi të qytetit si dhe siguria e banorëve duke përfshirë lagjen e mbyllur dhe në mbikqyrje të kamerave. Lagjja gjendet ngjitur me lagjen Qëndresa dhe lagjen Priam e që ndodhen në zonën e Veternikut dhe ka afërsi me objekte dhe qendra të rëndësishme që shtojnë funksionalitetin e saj si: rrethrrotullimi kryesor që lidhë dy autostradat (Ibrahim Rugova dhe Arbër Xhaferi), Qendrën Klinike Universitare dhe disa spitale private, pastaj shumë qendra tregtare, hotele dhe shumë objekte tjera me rëndësi, që lagjes i shtojnë vlerën. Shtëpia ka sipërfaqe trualli prej 330m2 (3.3 ari), sipërfaqe banimi prej 325m2 banimi ku përfshihet Bodrumi, Përdhesën dhe Katin e I-rë dhe ka këtë renditje: - Bodrumi është dizajnuar që çdo hapësirë të jetë funksionale, ka gjithsej 94.4m2 dhe është i dizajnuar për hapësira relaksuese si: Bilardo, Fitness dhe Sauna si dhe Bar kafe.
- Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje
| 1 Kuzhinë me tryezari
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo
| 1 Garazhë
| 1 Depo | Parahyrja
- Kati i I-rë:
| 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom)
| 2 Banjo
| 3 Ballkona
| 1 Dhomë pune
Shtëpia gjithashtu ka edhe nënkulmin më shkallë plauese që mund të shfrytëzohet si depo.

ID:KO148
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+383 43 513 200
Leaflet
Ora Patundshmëri
Kërkoj Tokë për ndërtim të lartë 0 EUR
Shitet Toka në shkabaj përballë me Ciao Berto 20 000 EUR
Leshohet Banesa me Qira ne Aktash 300 EUR
Leshohet Lokali me Qira ne Arberi 1 000 EUR
Në fillim