Shitet Shtëpia në Marigona Residence

235 000 EUR

Shitet nga: Ismajl Sot 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Shitet Shtëpia në Marigona Residence
-
174m² banim | 3.3 ari oborr| 235000€
-
Shtëpia gjendet në një pjesë të veqantë të lagjës dhe është ekstra e mobiluar më shumë kujdes
-
Kati përdhese posedon :
Sallonin, kuzhinën me tryezari, Wc dhe depo
Kati i pare(1) posedon :
Tre dhoma gjumi të mobiluara ku njëra prej tyre posedon banjon në dhomë(master bedroom) , dy banjo dhe 2 ballkona
-
Shtëpia posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka kamin, shitet me të gjitha mobiljet gjithashtu ka hapsirë 3.3 ari oborr të rregulluar shumë mirë, përball shtëpis gjendet parku për femijë dhe shumë afër qarshise së lagjës.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione