SHITET SHTËPIA NË MATIÇAN, PRISHTINË.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Demiri Sot 15:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
SHITET SHTËPIA NË MATIÇAN, PRISHTINË.

►Lokacioni: Te stadiumi, rruga për zllatar.
►Çmimi i volitshëm.
►2 katëshe, me 2.5 ari.
►Salloni, kuzhina, 3 dhoma, 2 banjo, 2 ballkona.
►E finalizuar dhe e pajisur me dokumentacion, përkthehet menjëherë.
►Sipas planit rruga A i bie 50 metra afër shtëpisë
►Kodi: M61

Kontakt
044 117 118
045 117 118
048 117 118
049 117 118
AgjensioniDemiri@Gmail.com
www.AgjensioniDemiri.com
www.facebook.com/DemiriRealEstate Pëlqejeni faqen për të ndjekur risitë.

Pëlqe faqen ndiq risitë

Leaflet
Agjensioni Demiri
Q162  Banese me qira ne qender 400 EUR
A45 Banese me qira ne Arberi 350 EUR
B81  Banese me qira ne Bregun e Diellit 250 EUR
Vu1  Shitet banesa ne qender te Vushtrris 0 EUR
Në fillim