Shitet Shtepia ne Matiqan

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ora Patundshmëri Sot 00:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ora Patundshmëri
Leshohet Banesa me Qira ne Ulpian 350 EUR
Shitet Shtepia e Tipit B ne Arberi 0 EUR
Leshohet Zyrja me Qira ne Qender 650 EUR
Leshohet Banesa me Qira ne Dardani 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shitet Shtëpia ne Matiqan

Shitet shtëpia në Matiqan në rrugën Isa Kastrati.Shtëpia ka 650m2 dhe është 2 katëshe,gjithashtu posedon lokale dhe garazh personale.
Shtëpia ka këtë rënditje:
Kati I: /Sallon
/Trapezari
/Dhomë Gjumi
/Teras
/Ballkon
/Banjo
Kati II:/4 Dhoma Gjumi(Njëra MasterBadroom)
/Banjo
/2 Ballkona

Për më shumë Informata na kontaktoni në:
+38343513200(Viber/WhatsApp)
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+383 43 513 200
Leaflet
Ora Patundshmëri
Shitet Penthouse ne Qender 135 000 EUR
Shitet Toka në Bërrnic të Epërme - sipërfaqe 5 Ari 10 000 EUR
Shitet Toka në Milloshevë 2 Hektarë e 90 Ari/520€ 520 EUR
🔥🌎Shitet Toka në Bërnicë të Epërme 33 ari 6 000 EUR
Në fillim