SHITET SHTEPIA ne ( Prishtinë )

163 000 EUR

Shitet nga: Shefqet 23 Gush 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shitet Shtepia ne Prishtinë ( Kolovic ) me shtepi ( 2 Ari Toke ) , afer pumpes EX- Fis , shtepia ka mbi 200 m2 , kati perdhes ka ( Podrumin e madh ) , kati 1-pare ( 2 lokale ) , kati i 2-te ( dy dhoma gjumi, kuzhine me trapezari ) kati 3-te eshte i paperfundum , po mund te nxirren dy dhoma gjumi dhe banjo pa problem !

Qmimi i diskutushem !
Shefqet
049355858
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione