Shitet Shtepia ne Qender te Prishtines

215 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Knap Real Estate Sot 09:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Knap Real Estate
Banese ne Shitje ne Qender 80 000 EUR
Zyre me Qira ne Qender,te Pishat 500 EUR
Zyre me Qira ne Qender,Sheshi Nene Tereza 700 EUR
Lokali Lëshohet Me Qira Në Pejton 2 750 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shitet shtepia ne qender te Prishtines afer muzeut te Kosoves , Shtepia ka 3 kate edhe komplet e mobiluar,ka nxemje qendrore dhe nafte ,dhe mundesia per pelet, Kati perdhes:lokal,inventori per rrym Kati 1: sallon me ballkon ,kuzhin,banjo,shpajz, Kati 2:1 dhome me banjo,banjo+lavaderia Kati 3:dhome gjumi me ballkon,dhome gjumi (siperfaqja e banimit 195m2 dhe siperfaqja e lokalit 70 m2) Nr.Kontaktus:+38343513200
Knap Real Estate
Knap REal Estate– Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Qëllimi jonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: +383 43 513 200 Email: Knap.realestate@gmail.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
+38343513200
Knap Real Estate
  Online
+38343513200
Leaflet
Knap Real Estate
Banese me Qira ne Qender 400 EUR
Objekti Afarist Leshohet me Qira 3 500 EUR
Zyre me Qira ne Qender,rruga Rexhep Luci 450 EUR
Banese me Qira tek Rruga B 285 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione