Shitet shtëpia në ULQIN #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 03:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Shitet shtëpia 70m2 + toka 3200m2 në ULQIN ...
Shtëpa ndodhet ne lagjen "Kodra"(rruga për krypore-sollana)
Distanca nga shtëpia deri në plazhë të madhe është 4min me veturë larg nga plazhi i madh dhe 6min larg nga plazhi vogël.
Shtëpia shitet me dy opsione :
Shtëpia 70m2 + 3200m2 tokë cmimi 350.000.00€ ....ose shtëpia 70m2 +1200m2 tokë cmimi 160.000.00€ ...
Shtëpia është e renovuar dhe në gjendje shumë të mirë.
Dokumentacioni në rregull, pronari shqiptar !
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
iBRO GROUP
  Online
+38344857564
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në Ulpianë  #iBRO GROUP 240 EUR
Shitet banesa tek "Muharrem Fejza" # iBRO GROUP 0 EUR
Shitet Banesa tek Sh.M''Ahmet Gashi'' #iBRO GROUP 0 EUR
Shitet banesa tek Banesat e Bardha #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim