Shitet Shtepia tek Kodra e Trimave #iBRO GROUP

230 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 15:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Shitet Shtepia ne lagjen Kodra e Trimave.
Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2003 dhe ka flete poseduese ne emer te pronarit te shtepise me dokumenta te gjitha ne rregull.
Shtepia eshte ndertuar me te gjitha kushtet me te mira per jetese dhe cdo detaj eshte menduar dhe eshte vene ne dispozicion.
Shtepia ka kete perberje:
-Oborr me hapesire me te madhe se 8 ari + shtepia(te dyja se bashku kane 9.83 ari).
-Garazh per Veture.
-2 Oxhaka(1 per nxemje ndersa 1 per dru).
-Bodrumi:
2 dhoma ndaras,njera dhome per nxemje te instaluar e pa perdorur ende.
-Kati 1:
2 Dhoma te medha + Sallon dhe Kuzhine + Banjo + Ballkon.
-Kati 2
Dhome ndeje e madhe(2 ballkona + terasa),+ Sallon dhe Kuzhine + Dhome Gjumi + Paradhome 15m2 + Banjo.
-Kati 3
3 Dhoma Gjumi + Paradhoma + Ballkon + Banjo.
-Secila dhome ka dalje ne Ballkon perpos njeres dhome ne katin e 3-te.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564-Viber
+38345609373-Viber
045/591-948
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Apartment për qëndrim afatshkurtë #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira te Parku i Qytetit  #iBRO GROUP 230 EUR
Banese ne shitje ne lagjen Mati 1 #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione