SHITET SHTËPIA

58 000 EUR

Shitet nga: NAS 27 Korr 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
4
Adresa
Rr. Afrim Vitija
Sipërfaqe
120 m2
Numri i kateve
1 kat
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Prishtinë
Shitet shtëpia në Rr. Haxhi Zeka( 800m prej ish shkollës teknike në drejtim të Kolovicës te Rafunet).
Shtëpia ka 1 kat e gjysmë me hyrje të veçanta, me 2 ora të rrymes, secili kat ka nga 60m2, pra, sallon së bashku me kuzhinë, dhomë gjumi dhe banjo.
Trualli së bashku me shtëpi ka 1 ari e 74m2
ÇMIMI:58000
Leaflet
Në fillim