SHITET SHTËPIA

140 000 EUR

Shitet nga: NAS 30 Korr 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
5
Adresa
Veternik
Sipërfaqe
320 m2
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Nuk ka
Komuna
Prishtinë
Shes shtëpinë së bashku me 6 ari truall e cila gjindet afër fshatit ndërkomëtar në Veternik .
Shtëpia ka një sipërfaqe prej 320m2 dhe posedon 5 dhoma.
Ndërtim i ri jo i gatshëm për banim.
Shtëpija shitet 140.000 euro bëj edhe ndrrim me një banes 3 dhomëshe në Bregun e Diellit dhe pjesa e mbetur të kompenzohet me para.

Na kontaktoni në nr:
+38345613007
+38349670007
Leaflet
Në fillim