Shitet shtepija ne Hajvali me 5 ari truall

80 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Campus Patundshmëri Sot 20:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Campus Patundshmëri
Shitet banesa në Kalabri 80 000 EUR
Ofrohet për shitje banesa mbrapa Royal Mall 57 000 EUR
Banesë me qira në Qendër 300 EUR
Ofrohen dy banesa me qera ne lagjen Mati 300 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
-
| 140m² | 80.000€ |

-
Shtëpija gjendet në Hajvali, afër postës së vogël në një largësi rreth 150m nga posta e vogël dhe xhamija.
Shtëpija ka dy kate banimi me katin përdhesë në të cilin gjendet qëndrimi ditor, kuzhina koridori dhe pjesa e terasës e cila ka mundësi zgjerimi.
Në katin e dytë gjenden tri dhoma gjumi, një banjo dhe terasa.-
Parcela ka një hapësirë prej 4.8 ari ndërsa shtëpija ka 140m² neto, në secilin kat nga 70m².
Shtëpija është pjerësisht e renovuar, si pjesa e qëndrimit e ditor, banjo, dritaret, dyshemeja janë në tërësi të renovuara.
Gjithashtu posedon ngrohje qëndrore e cila mund të lidhet me pelet ose dru, varësisht nga kërkesa.


-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Campus Patundshmëri
049 755 554
Leaflet
Campus Patundshmëri
Lëshohet me qira garsonjera për zyre në Ulpianë 250 EUR
Ofrohen për shitje 20 ari në Çagllavicë, mbrapa Hotel Emeral 0 EUR
Shitet banesa në Lagjen e Spitalit 0 EUR
Banesë me qira te Prishtina e re 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione