Shitet Shtepija ne Lagjen Qendresa #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 15:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Shitet Shtepija ne lagjen ''Qendresa'',ne rrugen 7 Marsi.Shtepija eshte e kompletuar dhe e rregulluar ne menyre perfekte me shfrytezim te hapsirave deri ne maksimum.Shtepija se bashku me Oborr kane siperfaqe prej 2.5 ari.Te dhenat tjera rreth shtepise jane si ne vijim:

-Oborri 250m2
-Shtepija 2 Kateshe + Nenkulmi
-Kati i I-re:-Sallon;Kuzhine;Banjo;Shpajz (Gjithsej 68m2)
-Kati i II-te:3 Dhoma Gjumi;2 Banjo;Ballkon (Gjithsej 72m2)
-Nenkulmi: Tip Studio ose Zyre personale (30m2)
-Totali (170m2)
-Nxemja qendrore me pelet,Kamini ne sallon,ndersa ne katin e II-te klima ne koridor.
+ Alarmi.

-Shtepija shitet me cmim tejet te volitshem me mobilje dhe pa mobilje.

-Te interesaurit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564 + Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 350 EUR
Shitet Lokali (bëhet ndërrim)  #IBRO GROUP 0 EUR
Apartment për qëndrim afatshkurtë #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira prapa Teatrit  #iBRO GROUP 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione