Shitet shtepija ne Taslixhe

0 EUR

Shitet nga: Fatos 11 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Shitet shtepija ne Taslixhe
Shtepija ka 500m2 + 6 ari oborr.
shtepija eshte 3 katshe dhe ka nje Lokal
3 shallona -
3 kuzhina -
6 dhoma -
3 banjo -
4 ballkona 2 me te mdhaj
bodrum posht
jasht : garazha - 2 shpajza
dokumentacion i rregullt , pronar shqiptar
Qmimi sipas Marveshjes
Kontakt : +377/45699130
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione