Publikuar: Gush 08 2022 09:46

Shitet Shtepit ne Veternik lagjja Qendresa

Publikuar: Gush 08 09:46
Shikime: 1592
Shiten Shtepit:

Adresa: Qakllavice - Veternik lagjja Qendresa

Lagjja eshte e modelit E mbyllur, gjithesej 7 Shtepi, 3 Tipa te shtepijeve.

Tipi A: 203m2 Shtepija. 320m2 Toka

Organizmi: Perdhesa: Qendrim ditor, dhome gjumi, banjo, bodrum, Kati 1: 3 Dhoma gjumi, njera dhome masterbadrum me banjo dhe garderob, banjo, depo, ballkon.

Tipi B: 240m2 Shtepija, 396m2 Toka

Organizmi: Qendrim ditor me kuzhine ndaras, banjo, depo, garazhe, Kati 1: 3 dhoma gjumi, njera masterbadrum me banjo dhe garderob, banjo, ballkon.

Tipi C: 205m2 Shtepija, 585m2 Toka

Organizimi: Qendrim ditor me kuzhine, banjo, depo, garazhe per veture, Kati 1: 3 dhoma gjumi, njera masterbadrum, banjo, depo, ballkon.

Shtepit jan te paisura me leje ndertimi te leshuar nga komuna e Prishtines, shtepit jan duke u ndertuar me brendet te matrialeve ma te mira ne treg.

Cmimi me marveshje.

049899002nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione