Shtëpi 202m2 në shitje/qira në Lagjen NIC.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagjja NIC
Sipërfaqe: 202 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet në Lagjen NIC në Qagllavicë. Shtëpia ndodhet në 3 ari truall, ka fletë poseduese dhe mundësohet përkthimi i menjëhershëm. Shtëpia ka gjithsej 2 katë dhe është e mobiluar, posedon garazhë, ngrohje qëndrore, kamin dhe rezervuar uji. Shtëpia ndodhet në një lagje e cila ofron qetësi dhe kushtë shumë të mira për banim/veprimtari afariste.
-Cmimi i shtëpisë për shitje: 160 000€
-Cmimi i shtëpisë për qira: 800€
Shtëpia ka këtë renditje:
- Kati i 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 WC
| 1 Ballkon
| 1 Garazhë

- Kati i 2-të:
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra me banjo)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

ID e shpalljes: 30127

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim