Shtëpi 250m2 në shitje në Aktash.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet në Aktash në rrugën “Ganimete Tërbeshi”. Shtëpia posedon 4.6 Ari truall. Shtëpia gjithsej posedon 2 katë banimi dhe ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm bainimi.

Shtëpia ka këtë renditje:
|2 Sallon
|2 Kuzhina
|4 Dhoma të fjetjes
|2 Banjo
|Garazh
|Bodrum

ID e shpalljes: 10590

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim