Shtëpi 750m2 në shitje në Taslixhe.

550 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 14 Shk 17:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 289m2 në shitje në Fushë Kosovë. 245 000 EUR
Banesë 105m2 në shitje në Veternik Prishtina Stars 94 500 EUR
Lokal 540m2 me qira te Rruga C. 3 800 EUR
Penthouse 100m2 + 63m2 terasë me #QIRA në Tophane 280 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Shtëpia ka fletë poseduese dhe ndodhet në 5.60 Ari truall në Taslixhe afër Spar Market.
Shtëpia ka gjithsej 3 nivele dhe ka të përfunduar vetëm ndërtimin e vrazhdë, gjendet në një lokacion perfekt me pamje të hapur nga të gjitha anët. Sipas planit të arkitektit shtëpia posedon 4 garazha, dhomën e sigurimit me banjo, 2 sallona (njëri veror) tjetri me galeri ku të dy kanë pamje të hapur nga kopshti, 2 kuzhina, 7 dhoma të fjetjes (ku secila ka banjo), 11 banjo, dhomën e kinemasë, dhomën e verërave, dhomën e nxemjes, dhomën e pastrueses me banjo, fitnesin 110m2, xhakuzin, saunen dhe terasën prej 110m2.
*Plani arkitektit përfshihet ne cmimin e shtëpise*

ID e shpalljes: 30252

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

📞046/166-003

🌐www.pro-rks.com
📧e-mail: info@pro-rks.com
📍Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
046166003
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 81.9m2 në shitje te Mati 1. 65 000 EUR
Shtëpi Luksoze 299.81m2 në shitje në lagjen Royal 280 000 EUR
Banesë 62.5m² në #SHITJE në Fushë Kosovë. 38 000 EUR
Banesë – Zyre 38m2 me qira në Qendër. 330 EUR
Në fillim