Publikuar: Gush 04 2022 12:06

Shtepi e re ne lagjen Arberia(e leshuar me qira per te huaj)

EUR

Publikuar: Gush 04 12:06
Shikime: 1878
SHITET :

*********Shtepia eshte e leshuar me qira me nje qmim mjaft te mire, per banore nderkombetare dhe sipas agjensionit qe merret me banore nderkombetare ne Prishtine, eshte shtepi e re dhe afar ambasadave sa qe do te kete interesim per shume vite me radhe. *********

Shtepia eshte ne lagjen Arberia ( mbi parkun e ri - ish cigllana ). 310 m2 ( rreth 450m2 te shfrytezueshme komplet ).

Shtepia ka 4 ari oborr, ka parking per 2 vetura.

-Ka nje podrum mjaft te madh. ( rreth 30m2 )

-Ne katin e 1 gjendet sallon i madh bashke me kuzhine( qe te dyja kane dalje ne terase te madhe) nje dhome gjumi, nje podrum i vogel, dhe banjo.

Kati i 2te posedon tri dhoma gjumi ( secila me ballkone ). Vlen te theksohet qe ne dy dhoma pamja eshte shume e bukur ku shihet qyteti i Prishtines, kurse tjetra eshte nga ana e lagjes.
Po ashtu eshte edhe banjo.

Kati i fundit ka nje terase te madhe(Rooftop)(rreth 140m2) ku ka nje pamje te mrekullueshme dhe shihet i tere qyteti.

Mirepres bashkepunimin me agjensione.
Per me shume info +38345-526-152 - Arbri
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione