Shtëpi Luksoze 294m2 në shitje në Veternik.

250 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 09:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 59.5m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve. 60 000 EUR
Banesë 99.44m2 në shitje në Emshir - Kalabri. 75 000 EUR
Banesë 70m2 ne shitje, ne Pejton. 91 000 EUR
Shtëpi 180m2 në shitje në lagjen “Qendresa”. 153 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa Fortesës. Shtëpia është e ndërtuar me leje, ndodhet në 4.2 ari truall dhe ka gjithsej 2 kate.
Shtëpia është e ndërtuar me cilësi të lartë dhe me një arkitekturë moderne. Shtëpia posedon ngrohje qëndrore nën dysheme, ndricim të lartë natyral, oborr, pishinë dhe dy garazha.
Shtëpia është në fazën finale të ndërtimit dhe përfundohet nga pronari.
Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati i 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo

-Kati i 2-të:
| 4 Dhoma të Fjetjes (njëra me banjo)
| 2 Banjo
| 4 Ballkona

ID e shpalljes: 30114

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Objekt Afarist 600m2 me qira në Qendër. 0 EUR
Banesë 88m2 me qira te Rruga B. 300 EUR
Lokal 114m2 me qira në Emshir. 1 300 EUR
Banesë 92m2 në #SHITJE në Fushë Kosovë. 50 000 EUR
Në fillim