Shtëpi luksoze 700m2 në shitje në Veternik

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 11:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 86m2 me qira te Bregu i Diellit – ONTEX 450 EUR
Banesa të tipeve të ndryshme në shitje në Emshir – 0 EUR
Banesë 89m2 në #SHITJE në Lagje të Spitalit. 72 000 EUR
Banesë 60m2 me qira në Matin 1. 300 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shtëpia ka fletë poseduese dhe gjendet në Veternik mbrapa “Grand-Store”. Shtëpia ndodhet në 9 Ari truall. Shtëpia është ndërtuar në vitin 2011 me pllake masive (qe nenkupton secila hapsire e mbrendshme munt te ndryshohet sipas nevojes) dhe materiali ndërtimor i saj është prej kualiteteve më të larta. Shtëpia ka një investim modern, ku secila nga hapsirat është e dizajnuar më një stil unik. Shtëpia posedon ngrohje qëndrore me rrymë , pelet, ngrohje me radiator dhe nëndysheme dhe gjdo hapsire posedon klimë. Shtëpia ka një oborr mjaftë të madhë dhe të rregulluar më sistemin e ujitjes automatike.

Shtëpia ka këtë renditje:

Përdhesa (240m2):

|1 Sallon i madh
|1 Kuzhinë me tryezari
|1 Hapsire ekstra
|1 Banjo

Kati i 1-rë (220m2):

|4 Dhoma të fjetjes (1-ra masterbadroom)
|2 Banjo
|1 Dhome lavanderie
|1 Ballkon

Bodrumi (240m2):

|1 Hapsirë për 6 vetura
|3 Hapsira tjera të mëdha

ID e shpalljes: 30209

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Agjensioni PRO REAL ESTATE
045688588
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 43+60m2 në shitje në Qendër. 155 000 EUR
Banesë 58.89m² në #SHITJE në Lagje të Spitalit. 50 000 EUR
Banesë 61m2 në shitje në Tophane. 73 000 EUR
Shtëpi Luksoze 700m2 me qira në Veternik. 2 700 EUR
Në fillim