Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 26 2022 06:49

Shtepi me Qera ne Mati 1

EUR

EUR
Publikuar: Qer 26 06:49
Shikime: 657
Shtëpi me Qera në Mati 1, Prishtinë.

Shtëpia gjindet afër shkollës "Mileniumi tret", ka 4.12 Ari Truall si dhe shtëpia ka 200 m².
Është e izoluar komplet, ka garazhe, verande, bunar te ujit, pishine me pomp, etj.

Për më shumë informata:
✆ +383 49 55 66 95 [(Viber & WhatsApp)
✉️ agjencionishtepiaere@gmail.com
Përshkrimi i linkut

Agjencioni SHTËPIA E RE

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione