Published: Shk 04 2023 02:24

shtepi me qera ne Pejton afer Fjala restorant

EUR

Published: Shk 04 02:24
Views: 516
Lëshohet banesa me qera në Pejton tek kompleksin Prime Group, banesa gjindet në katin e 2-të dhe posedon :
1 Dhomë gjumi,
1 Sallon+kuzhin,
1 Banjo
1 Ballkon dhe koridor , banesa ka termokos te qytetit , posedon hyrje ma chipa dhe vezhgim me kamera, në qmim jan të perfshira komplet shpenzimet .
Lëshohet për familjar ose ndërkombëtar apo qift të punësuar .
Nr tele 0038346808000+viber+whats app
Qdo ditë pune nga ora
10:00-17:00.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
516
046808000

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information