Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: feride 23 Nën 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
7
Adresa
Arberi (Dragodani)
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Qendrore
Komuna
Prishtinë
Shes shtepine ne lagjen Arberi ish ( Dragodanin). Afer konsolates Sllovake.Apo furres Shekulli. Shum i pershtatshem si lokacion. Ka 3,5 ari dhe diku reth m2 shtepi me kopsht dhe terac,ballkone,banjo,dhoma gjumi,sallone,kuzhina etj ka dhe 4 lokale apo garazhe 60m2. Per info ne tel apo viber ne nr +38344557610
Qmimi sipas ma marveshjes, apo dhe ndrim me apartamente.
Leaflet
Në fillim