SHTËPI NË SHITJE NË LAGJEN QËNDRESA.

100 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Demiri Sot 16:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Kodi:V26

Shitet shtëpia në Lagjen Qëndresa
► Shtëpia ka 200m² dhe po ashtu 2.6 ari truall.
► Gjindet në rrugen Gjon Nikollë Kazazi.
► Gjithqka në rregull me dokumenta.


►Çmimi:100.000 Euro. ( I pa diskutueshëm ).


Kontakt:
044 117 118 049 117 118
045 117 118 048 117 118

AgjensioniDemiri@gmail.com

www.facebook.com/demirirealestate

Leaflet
Agjensioni Demiri
Zyre me qira perball Hotel Grand (Q233) 350 EUR
Shitet Super Banesë në Fushë Kosovë 70 000 EUR
Fk40  Banes ne shitje tek posta 31 000 EUR
K67 Banesë në shitje në Emshir. 52 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione