Shtepia 300m2 ne shitje ne LLAPLLASELLE

179 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Petriti Sot 19:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Banesa 114m2 kati 2 te ACG mbrapa QKUK 880 EUR
SHITET VILLA NE BREZOVICE 160m2 199 999 EUR
Shitet TROLLI  8 ARI te CITY HOME MATIQAN 150 000 EUR
LOKALE me QIRA ne ARBERI/DRAGODAN te KFORI 8 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Shtepia eshte e gatshme per banim.
Qmimi 175.000 euro.
Perkthehet menjehere dhe eshte me komune te graqaniqes.
Petriti
  Online
044601786
Leaflet
Goma te dimrit Michelin dhe fellne 205/60 R16 250 EUR
LOKALI 148m2 me QIRA ne RRUGEN C 10 EUR
Banesa 109m2 kati 3-4 te POLICIA TRAFIKUT 425 EUR
Banesa 84.6m2 kati 1 te QAMI afer QERDHES te NUARI 45 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione