Shtepia e vjeter

35 000 EUR

Shitet nga: naim 12 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shitet shtepia e vjeter perballe shkolles zenel hajdini sherpija eshte e vjeter por eshte e banushme ka afer tre ari oborr si dhe lokalin prej 24m2 perballe shkolles.
Leaflet
Në fillim