Shtepia Moderne ne Lagjia "AVENUE 23” Prishtine !!!!

299 000 EUR

Shitet nga: maki 12 Mar 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Behu banor i Lagjia "AVENUE 23" dhe jeto si mbret .

Lagjia më bashkohore në vend po ndërtohet!🏡🎉

Lagjia "Avenue 23", e kompletuar me 23 shtëpi unike dhe infrastrukturë bashkëkohore! 🏡

📍"Avenue 23" ndodhet në zonën e Veternikut dhe ka afërsi me objekte dhe qendra të rëndësishme që shtojnë funksionalitetin e saj si: rrethrrotullimi kryesor që lidhë dy autostradat (Ibrahim Rugova dhe Arbër Xhaferi), Qendrën Klinike Universitare dhe disa spitale private, pastaj shumë qendra tregtare, hotele dhe shumë objekte tjera me rëndësi, që lagjës i shtojnë vlerën.

SITUACIONI
Vend i përsosur ku përjeton qytetin, derisa jeton në mjedis të qetë dhe të relaksuar. Kuptojmë se lokacioni gjendet në periferi të qytetit, por lidhja e saj urbane është direkt me qendrën e qytetit. Këtë hapësirë e plotësojnë 23 shtëpi unike, me sipërfaqe prej 364 m2 të shoqëruara me kopshtin privat. Këto janë të lidhura me infrastrukturë të brendëshme (rrugë private e mbyllur) të lagjës, funksionale, e ndriquar dhe shumë komode për banorët.
.
.
KARAKTERISTIKAT E SHTEPIVE
.
Kati I parë përben nivelin më të lartë të shtëpisë ku janë të vendosura dhomat e gjumit, biblokteka dhe utiliti. Krahas dy dhomave të fëmijëve, ndodhet dhe Master Bedroom, brenda hapësirës të së cilës janë të përfshira banjo dhe garderobi.

Sa i përket komunikimit të hapësirave me ambientin e jashtëm, për se cilën prej tyre janë dizjanuar terasa perkatëse

15. Korridori 22,61m2
16. Utiliti 4,45m2
17. Master Bedroom 18,56m2
18. Garderoberi 5.75m2
19. Banjo 4.23m2
20. Dh.Fjetjes 19.38m2
21. Dh. Fje!jes 20.86m2
22. Banjo 5,27m2
23. Office 8,96m2
24. Terasa I 5,21m2
25. Terasa 2 2,52m2
26. Terasa 3 3,86m2
Sip. Totale 121.66m2
.
.
Përdhesa është hapësira më e frekuentuar nga banorët e shtëpisë, renditja e kësaj shtëpije është vendosur që funksioni i saj të jetë i persosur dhe krijon lidhje harmonike me hapsësirat tjera.

07. Parahyrja 6.72m2
08. Garazha 23,36m2
09. Depo 4.24m2
10. Korridori 18.17m2
11. Banjo 4, 10m2
12. Q.Ditor&Trapezaria 29.34m2
13. Kuzhina 9.30m2
14. Dh.Fjetjes 13,27m2
Sip. Totale 109.10m2
.
.
Bodrumi i secilës shtëpi të Lagjjes "Avenue 23" është dizajnuar që cdo hapsirë të jetë funksionale.

Bodrumi ka hapsirë 94.4 m2 dhe është i dizjanuar për hapesira relaksuese si:

➡ Bilardo
➡ Fitness dhe Sauna
➡ Bar Kafe
.

Viber 044123570.........................
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione