Shtepia ne Prishtine (16 dhoma rreth 500m2)

275 000 EUR

Shitet nga: F.M 31 Tet 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Shitet shtepia me (system banesor)

e izoluar me te gjitha,

nxemje qendrore, garazh poashtu parkingje.

120m2 X 3 =360+1 kate perdhese 120m2 =480m2.

I ka rreth 3 ari me pak oborr dhe pamje nga qyteti.

Me gjithe ate eshte ky cmim i volitshem ne egociata.

Ne kete raste e keni nje mundesi ta bleni kete shtepi

ne lagjen veternik afer spitalit te rrethi Hotel Baci

afersi dmth.4 minutash ne kemb, prej rrethit madhe.

16 dhoma, 4 Ballkona, 2 Pushimore, 4 Parkingje, si

dhe system banesore me 4 ora te rrymes te ndare,

dhe vesherbim para derer ne anen e komshiut tjeter

Per mashum informata me kontaktoni telutem vetem

permes postet elektronike une ju thras juve prapa !

Telutem me kontaktoni vetem ne rase keni serjozisht

Shtepia shitet pa ndermjetesuse, Ju faliminderit H.M
F.M
Leaflet
Në fillim