- Shtëpia në #SHITJE - Bardhosh

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Urban City Sot 12:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje

- Ofrojmë për shitje shtëpi në periferi apo para lagjen e Prishtines në Bardhosh.
Ndërtuar në parcel me sipërfaqe prej | 4,7 ari | ndërtim i shtëpisë është ndërtim i ri shumë pak vite më parë i ndërtuar
me një planimetri ideale ku përfshihet përdhesa dhe kati 1 me sipërfaqe banimi | 200m2 | dhe | +50m2 garazha me kthinë teknike.
Shtëpia është ndërtuar me standarde shumë cilësore duke aplikuar materiale kualitative, vlenë të theksohet se shtëpia po ashtu posedon nxemje qëndrore me pelet.
Mbi të gjitha shtëpia posedon të gjitha dokumentat duke përfshirë edhe fletën poseduse.


#SHTËPIA

Sipërfaqe | 200m2 banim | +50m2 garazha + kthina teknike
Rënditja | Kati përdhes | Parahyrja | Qëndrim ditorë me kuzhinë dhe tryezari | Dhomë gjumi | Banjo | Koridori
Rënditja | Kati 1 | 2 Dhoma gjumi për fëmijë | 1 Dhomë gjumi me banjo | Depo | Banjo | Terasa 50m2


#ÇMIMI: Me marrveshje !

- Për më shumë informata kontaktoni

- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel +383 49 391 200 |+Viber|
- E-mail urban.city@outlook.com
- Lokacioni Prishtinë | Aktash
Urban City
049391200
Leaflet
Urban City
- Banesat në #SHITJE - Prishtinë 0 EUR
Kati 2 - Banesë NË #SHITJE - Fushë Kosovë 0 EUR
Kati 4 - Banesë NË #SHITJE - Fushë Kosovë 0 EUR
Kati 6 - Banesë NË #SHITJE - Fushë Kosovë 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione