Shpalljet e kompanisë Publikuar: Tet 05 2022 12:10

Shtepia ne #SHITJE #Connect

Publikuar: Tet 05 12:10
Shikime: 531
Shtëpia në #SHITJE në lagjën “ Përroi i njelmët ”.

Shtëpia gjindet konkretisht në rrugën kryesore të lagjes,e cila është në rrugën lidhëse (dytësore) Prishtinë-Fushë Kosovë.
Shtëpia është ndërtim tejet special dhe ka ndarje tejet të mirë të hapsirave.
Shtëpia është me dokumentacion të rregullt dhe përkthimi i dokumenteve bëhet direkt përmes Noterit.

Kodi: A66

3.3 ari Truall
2 Kate
330m2

Kati i parë
Rënditja:
Dhomë ndeje me Kuzhinë
1 Dhomë gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon (12m2)
Depo

Kati i dytë
Rënditja:
4 Dhoma gjumi
Banjo
Ballkon (12m2)

Çmimi: Sipas marrëveshjes.

Të interesuarit të na kontaktojnë në:
+383/48 85 75 65
(Viber + WhatsApp)
Përshkrimi i linkut
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione