Shpalljet e kompanisë Publikuar: Dhj 04 2022 08:33

#Shtepia ne #SHITJE ne #Hajvali #Connect

Publikuar: Dhj 04 08:33
Shikime: 2
Shtëpia në #SHITJE në Hajvali.

Shtëpia ndodhet në një largësi prej rreth 500-600 metra nga xhamia e Hajvalisë.
Shtëpia është e kompletuar, me investime të veçanta dhe ka hapsirë tejet të mjaftueshme e të përshtatshme për banim.

Kodi: A150

Pjesa e jashtme :
6.75 ari (Oborri së bashku me Shtëpi)
Garazhë
Dhomë për Kuzhinë verore
Wc
Bunarë

Pjesa e brendshme:
2 Kate
Nxemje me pelet

Kati i Parë
Rënditja:
Dhomë ndeje me Kuzhinë
1 Dhomë gjumi
Koridor
Banjo

Kati i Dytë
Rënditja:
3 Dhoma gjumi
Koridor
Ballkon ose Terasë e madhe

Çmimi: Sipas marrëveshjes.

Të interesuarit të na kontaktojnë në:
+383/48 85 75 65
(Viber + WhatsApp)
Përshkrimi i linkut
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione