Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 07 2022 04:40

#Shtepia ne #SHITJE ne #Veterrnik #Connect

Publikuar: Korr 07 04:40
Shikime: 180
Shtëpia në #SHITJE në Veterrnik.

Shtëpia gjindet konkretisht në lagjen “ Avenue 23 ”.
Shtëpia gjindet në një zonë ku ka afërsi me objektet dhe qendrat e rëndësishme që shtojnë funksionalitetin e saj si: rrethrrotullimi kryesor që lidh dy autostrada “ Ibrahim Rugava ” dhe “ Arbër Xhaferi ”, QKUK-në dhe disa spitale private,pastaj shumë Qendra Tregtare,Hotele etj., që lagjes i shtojnë vlerë.
Shtëpia ka hapsirë të mjaftueshme e të përshtatshme për banim e cila përbëhet prej:
-Podrumi që ka hapsirë 94.4m2 dhe është i dizajnuar për hapsirë relaksuese si: Bilardo, Fitnes,Saun dhe Bar Kafe.
-Përdhesa që është hapsira më e frekuentuar nga banorë e shtëpisë.
-Kati i parë ku janë të vendosura dhomat e gjumit, bibloteka, utiliti, Master Bedroom ku brenda hapsirës të së cilës janë të përfshira banjo dhe garderoba.

Kodi: A158

2 Kate me Podrum
325m2

Kati Përdhesë
Rënditja:
Dhomë ndeje me Kuzhinë
1 Dhomë gjumi
Koridor
Banjo
Depo
Garazha

Kati i Parë
Rënditja:
Master Bedroom (Banjo dhe Garderoba)
2 Dhoma gjumi
Koridor
Office
Utiliti
2 Banjo
3 Ballkona

Çmimi: Sipas marrëveshjes.

Të interesuarit të na kontaktojnë në:
+383/48 85 75 65
(Viber + WhatsApp)
Përshkrimi i linkut
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione