Shtepia ne shitje (Qyteza Pejton) Prishtinë

850 EUR

280 000 EUR

Shitet nga: Valon 27 Korr 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Shtepia gjindet ne qender te qytetit,
Qyteza Pejton, rruga Pashko Vasa nr.42.

Siperfaqja e shtepise 320m² Bruto.

Çmimi i shitjes: 850.00 Euro/m2 (i negociueshem)

Shtëpia përmbanë:
- Koridor hyrës
- 5 Dhoma
- 2 Kuzhina
- 3 Banjo
- 3 Koridore
- 1 Terasë
- 3 Ballkone
- Garazhë për 2 vetura

Kontakt: 045/648-119 dhe Viber +38345648119
Në fillim