Publikuar: Korr 02 2022 11:28

Shtëpia në shitje Shitet Shtëpia në Prishtinë. L

EUR

Publikuar: Korr 02 11:28
Shikime: 1418
Shtëpia në shitje

Shitet Shtëpia në Prishtinë.
Lokacioni afër Rezonancës, Veternik - Prishtinë.
Shtëpia ka 360m2, 50m2 podrum si dhe mbi 4 Ari pacele.

Cmimi 315,000.euro
+38345534717
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione